Nowi tutorzy dołączają do BIPS – Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów

Nowi tutorzy dołączają do BIPS – Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów

Od października 2021 r. grupa nowych tutorów akademickich dołączyła do BIPS – Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów. Tutorzy odbyli trwający 64 godziny certyfikowany kurs Tutoringu Akademickiego, przeprowadzony przez Collegium Wratislaviense i obecnie, wraz z dotychczasowymi Tutorami BIPS, przygotowują się do rozpoczęcia pracy z nowymi Studentami.

Wkrótce rozpocznie się już piąta edycja BIPS, do której zapraszani będą studenci drugiego roku pierwszego stopnia oraz pierwszego roku drugiego stopnia. Więcej o tym innowacyjnym programie można przeczytać na stronie www.bips.ue.wroc.pl

W ramach projektu BIPS już czterdziestu dwóch tutorów realizuje na uczelni założenia edukacji spersonalizowanej i wspiera studentów w rozwijaniu pomysłów i karier.

Nowi certyfikowani tutorzy BIPS to:

* Dr Renata Brajer-Marczak

* Dr Agata Buczak