IV edycja Legii Akademickiej – projekt dla studentów

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu uruchamia IV edycję Legii Akademickiej.
Program „Edukacja wojskowa  studentów w ramach Legii  Akademickiej” kierowany jest do studentów – ochotników, którzy w  studiów chcą odbyć przeszkolenie wojskowe. Rozpoczynamy przyjmowanie wniosków.

Do szkolenia przystąpić mogą studenci studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich na każdej uczelni, publicznej i niepublicznej, posiadający obywatelstwo polskie. Do programu w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu zapisać się mogą także studenci innych uczelni. Osoby niebędące studentami AWF Wrocław, proszone są o dostarczenie wraz z wnioskiem, zaświadczenia ze swojej Uczelni potwierdzającego status studenta.

Studenci zainteresowani przeszkoleniem powinni przesłać wniosek w terminie do 17 marca 2021 r. na adres: cdk@awf.wroc.pl  lub złożyć osobiście w sekretariacie Centrum Doskonalenia Kadr Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (pok. 013, przy ul. Witelona 25, tel. 713473185)

Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych IV edycją programu Legii Akademickiej na spotkanie informacyjne, które poprowadzi Szef Działu Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień we Wrocławiu, podczas którego dowiecie się Państwo  o szczegółach programu.
Spotkanie odbędzie się 11.03.2021r.(czwartek) o godz. 14.00 z wykorzystaniem platformy ZOOM.

Link do spotkania:
hasło: XAmHTP