Nasze studentki MISTRZYNIAMI POLSKI

Reprezentantki UEW: Anna Węgrzyn (I rok Zarządzania), Katarzyna Węgrzyn (I rok MSG) i Julia Szymczak (II rok FiR) wywalczyły tytuł AKADEMICKICH MISTRZYŃ POLSKI w tenisie stołowym.

Nasze studentki po zwycięstwie w eliminacjach, które odbyły się w dniach 24-26.05.2021 w Gdańsku również w finałach rozgrywek nie dały szans reprezentantkom pozostałych polskich uczelni. Rozgrywki finałowe odbyły się w obiektach Politechniki Rzeszowskiej w dniach 13-15.06.2021.

W finale nasze reprezentantki pokonały: Uniwersytet Gdański 3:1, Uniwersytet Bydgoski 3:0, Uniwersytet Częstochowski 3:0, Uniwersytet Wrocławski 3:0, Politechnikę Rzeszowską 3:0 i w finale Uniwersytet Warszawski 3:2.

Anna i Katarzyna Węgrzyn bezpośrednio z zawodów w Rzeszowie pojechały na obóz przygotowawczy kadry narodowej do Mistrzostw Europy. Będą w nich startować w dniach 20-28.06.2021.

Trenerem zespołu jest mgr Tomasz Dąbrowski.

mistrzynie-dyplomy

mistrzynie-medale

Na najwyższym podium od prawej stoją: Katarzyna Węgrzyn, Julia Szymczak, Anna Węgrzyn; obok podium stoi trener mgr Tomasz Dąbrowski