Książka dr Katarzyny Jagodzińskiej z MBA na liście Forbesa

Z przyjemnością informujemy, że  książka dr  Katarzyny Jagodzińskiej Negotiation Booster: The Ultimate Self-Empowerment Guide to High-Impact Negotiations  znalazla sie na liscie książek Forbes’a. Pani doktor prowadzi zajęcia z efektywnej komunikacji w biznesie na studiach MBA na UEW.

Dr Katarzyna Jagodzińska jest profesorem w Instytucie Zarządzania na Uniwersytecie w Neuchatel (Szwajcaria), posiada doktorat z prawa międzynarodowego. Jest m.in. Ekspertką ds. Negocjacji afiliowaną przy Schranner Negotiation Institute w Zurychu oraz w Europejskim Centrum Negocjacji w Paryżu, konsultantką ONZ w Genewie. Specjalizuje się w negocjacjach biznesowych, zarządzaniu konfliktami, komunikacji międzykulturowej, zarządzaniu biznesem.