Najpopularniejsze kierunki na UEW

Ekonomia i informatyka w biznesie – to dwa najchętniej wybierane kierunki studiów na naszej uczelni. O jedno miejsce ubiegało się aż dziesięciu maturzystów. Dużym powodzeniem cieszyła się również logistyka (ośmiu kandydatów na jedno miejsce), która zajęła pierwsze miejsce w rankingu „Perspektyw". Zgłoszeń kandydatów na pierwszy stopień studiów stacjonarnych w tej rekrutacji było o trzysta więcej niż w ubiegłym roku.

Najwięcej maturzystów zgłosiło się do nas z województwa dolnośląskiego – głównie są to mieszkańcy Wrocławia. Nasza uczelnia jest popularna także wśród młodych ludzi z województwa śląskiego, wielkopolskiego i opolskiego.