Dzien rektorski

Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, prof. Edmund Cibis ogłasza dzień rektorski dla studentów kierunku Rachunkowość i controlling, I stopień w dniu 30.04.2021 r.

Dzień rektorski jest nagrodą dla tych kierunków, które wypełniły procentowo najwięcej ankiet dydaktycznych.
Przypominamy, że dni rektorskie dla dwóch pozostałych kierunków zostały ogłoszone wcześniej, wg następującego harmonogramu:

• 01.04.2021 r. – studenci kierunku Turystyka, I stopień (Filia w Jeleniej Górze);
  • 26.04.2021 r. – studenci kierunku Ekonomia biznesu i finanse, I stopień (Filia w Jeleniej Górze)