Konferencja "Forum Szkół Doktorskich"

Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Bogusława Drelich-Skulska oraz Dziekan Szkoły Doktorskiej prof. dr hab. Czesław Zając mają przyjemność zaprosić na ogólnopolską konferencję „Forum Szkół Doktorskich. Doktorat Wdrożeniowy”.

Konferencja odbędzie się on-line (za pomocą aplikacji TEAMS) dnia 19 maja 2020 roku w godzinach 9.00-14.00. Jej celem jest wymiana doświadczeń związanych z funkcjonowaniem programu Doktorat Wdrożeniowy w Szkołach doktorskich – rekrutacją, finansowaniem, dokumentacją.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji i wymiany doświadczeń w zakresie programu Doktorat Wdrożeniowy osoby zaangażowane w prace w Szkołach Doktorskich i na uczelniach. W związku z wieloma niejasnościami na ten temat wyrażamy głębokie przekonanie, że Forum to będzie użyteczną platformą wymiany doświadczeń i informacji.

Konferencja Forum Szkół Doktorskich. Doktoraty Wdrożeniowe
19 maja 2021, 9:00-13:30
Tematyka:
Funkcjonowanie programu „Doktoraty Wdrożeniowe” z perspektywy Szkół Doktorskich – rekrutacja, finansowanie, dokumentacja.

Program konferencji:
  • 9:00 - rozpoczęcie konferencji. Powitanie prelegentów i uczestników:
̶  Prof. dr hab. Bogusława Drelich-Skulska, Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą

• 9:20–10:30 Zagadnienia związane z rekrutacją na program Doktorat Wdrożeniowy w Szkole Doktorskiej  ̶  Dyskusja.
  • 10:30 ̶ 10.45 przerwa 15 minut
  • 10:45–12:00
Pozyskanie dofinansowania oraz realizacja projektu w programie Doktorat Wdrożeniowy  ̶  Mgr Anna Smurzyńska, Mgr Aleksandra Marchewska, Centrum Zarządzania Projektami, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Dyskusja.

• 12:00–13:15  Doktorat Wdrożeniowy – problemy i rozwiązania  ̶
Dr hab. Ilona Świątek- Barylska, prof. Uniwersytetu Łódzkiego, Dyrektor Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego, Mgr Agnieszka Wojnarowska, Szkoła Doktorska Nauk Społecznych Uniwersytetu Łódzkiego
Dyskusja.

• 13:15-13:30 Podsumowanie i zakończenie konferencji  ̶  Prof. dr hab. Czesław Zając, Dziekan Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Moderator: Prof. dr hab. Czesław Zając, Dziekan Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Uczestników konferencji prosimy o mailowe przesyłanie zgłoszeń do 18 maja 2021 roku na adres: olga.rutkowska@ue.wroc.pl, renata.majewska@ue.wroc.pl. Spotkania zostaną poprowadzone w platformie TEAMS, szczegóły techniczne prześlemy uczestnikom mailowo. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Uczestników konferencji prosimy o mailowe przesyłanie zgłoszeń do 10 maja 2021 roku na adres: olga.rutkowska@ue.wroc.pl.  Spotkania zostaną poprowadzone w platformie TEAMS, szczegóły techniczne zostaną przesłane uczestnikom mailowo. Udział w konferencji jest bezpłatny.