Spotkanie w sprawie ogranizacji konferencji popularyzujących idee Zielonego Ładu

Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu uzgodniły, że w 2022 roku wspólnie zorganizują dwie konferencje popularyzujące idee Zielonego Ładu. W obu wydarzeniach wezmą udział przedstawiciele środowiska akademickiego, świata biznesu oraz samorządów lokalnych z Polski i Dolnego Śląska. Na temat planowanych wydarzeń rozmawiali dyrektor Jacek Wasik z Przedstawicielstwa Regionalnego Komisji Europejskiej we Wrocławiu oraz Rektor UEW – prof. Andrzej Kaleta oraz Prorektor ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej – prof. Bogusława Drelich-Skulska.

Koordynatorem obu konferencji po stronie UEW będzie mgr Paweł Brusiło ze Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

cem_0130