„Impakt Dolny Śląsk” – nowy numer kwartalnika Think Tanku

Zapraszamy do lektury nowego przeglądu „Impakt Dolny Śląsk” – kwartalnika Think Tanku Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Temat numeru: Ekonomiczne kompetencje i wiedza dla Zielonego Ładu.

Autorami artykułów są m.in. prof. dr hab. Boguslawa Drelich-Skulska, dr hab., Bożena Ryszawska, prof. UEW, dr hab. Bogusław Półtorak, prof. UEW, Katarzyna Żwakuła, dr hab. Andrzej Raszkowski, prof. UEW, dr hab. Barbara Mróz-Gorgoń, prof. UEW, dr Maria Niewiadoma, Izabela Beno, dr hab. Justyna Zabawa, prof. UEW, dr Malgorzata Galecka, dr hab. Dorota Teneta-Skwiercz, prof. UEW, dr hab. Piotr Szymanski, prof. UEW, Paweł Brusiło, dr inż. Dominika Hadro, dr Karolina Daszyńska-Żygadło, Roman Kozłowski, Tomasz Prałat.

Przegląd powstaje w partnerstwie z Dolnośląski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o.

Kwartalnik do pobrania tutaj.