Wręczenie dyplomów kończących IV edycję Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów

Rozdanie dyplomów kończących IV edycję Biznesowego Indywidualnego Programu Studiów (BIPS4)

Uroczystość odbyła się w sali audytoryjnej Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Gospodarzami spotkania byli: dr Maja Jokiel, dr hab. Przemysław Wołczek, prof. UEW oraz Edyta Ratoń

cem_5357

W tej wyjątkowej uroczystości uczestniczyły Władze Uczelni oraz Dziekani, koordynatorzy BIPS, mentorzy, tutorzy, absolwenci i studenci kolejnej edycji BIPS.

Biznesowy Indywidualny Program Studiów to autorski projekt dydaktyczny Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ukierunkowany na budowanie relacji student – nauka – biznes kierowany do grupy ambitnych studentów 2 roku I stopnia oraz 1 roku II stopnia. To projekt, który ma na celu przyspieszenie rozwoju osobistego, społecznego i zawodowego studenta poprzez większe zindywidualizowanie jego ścieżki kształcenia, przy jednoczesnym wsparciu dwóch doświadczonych opiekunów – mentora biznesowego oraz certyfikowanego tutora akademickiego. BIPS to praca nad projektami indywidualnymi i zespołowymi oraz możliwość tworzenia społeczności osób aktywnych, zaangażowanych, rozwijających swoje kompetencje w sposób świadomy. Osób, które z pasją i wytrwałością dążą do wyznaczonych celów.

Gratulujemy wszystkim absolwentom bardzo dobrych wyników w nauce i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej informacji o BIPS

BIPS