Czwarta edycja Programu Fundusz Aktywności studenckich FAST

Wrocławskie Centrum Akademickie po raz czwarty zaprasza studentów i doktorantów UEW do udziału w Konkursie na dofinansowanie projektów akademickich w ramach Funduszu Aktywności Studenckiej (FAST). Program, zainicjowany przez Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka, powstał, aby wspierać aktywne środowiska studenckie, ich przedsiębiorczość, innowacyjność oraz zaangażowanie w rozwój badań naukowych.

Kokurs adresowany jest do kół naukowych, organizacji i grup studenckich działających przy wrocławskich uczelniach i instytucjach PAN. Każdy z zaproponowanych pomysłów ma szansę na dofinansowanie na poziomie 5000 zł, a w szczególnych przypadkacg kwota ta może być wyższa. W tym roku również Komisja wyróżni dodatkowo projekty specjalne.

Termin składania wniosków upływa 10 marca 2022 roku.

Więcej szczegółów na temat tegorocznej edycji programu na stronie https://wca.wroc.pl/fast-nabor-2022-najwazniejsze-informacje