UEW gra z WOŚP

PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA SPEKTAKL Z OKAZJI 75-LECIA UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU

Rozpoczynający się rok 2022 stoi pod znakiem siedemdziesiątej piątej rocznicy powstania Wyższej Szkoły Handlowej, protoplasty dzisiejszego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Siedemdziesiąt pięć lat to mało dla historii, sporo dla instytucji, a dla człowieka całe życie. Przez te lata, które minęły od wykładu inauguracyjnego prof. Wincentego Stysia w lutym 1947 roku, świat zmienił się diametralnie, historia przyspieszyła. Uniwersytet towarzyszył tej zmianie opisem i naukową analizą.

Z tej okazji 23 maja odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: uroczyste spotkanie społeczności akademickiej, partnerów i przyjaciół Uniwersytetu w teatrze Capitol, które zostanie uświetnione widowiskiem muzyczno-teatralnym dedykowanym Uczelni.

Impreza jest zamknięta i nie ma możliwości kupienia na nią biletów. Jednak specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeznaczamy dwa miejsca: dla zwycięzcy aukcji oraz jego/jej osoby towarzyszącej.

Przedmiotem aukcji jest zaproszenie dla dwóch osób.

Link do aukcji

Ze zwycięzcą aukcji skontaktujemy się mailowo lub telefonicznie.

Zapraszamy do licytowania!