XXIV edycja konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie – zaproszenie do udziału

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych rozpoczął nabór prac do konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej, w którym do zdobycia są nagrody pieniężne o łącznej wartości 25 tys. zł.

Zasady zgłaszania prac konkursowych

Zgłoszenia pracy doktorskiej lub magisterskiej dokonują promotorzy i promotorki, dziekani wydziałów lub dyrektorzy i dyrektorki jednostek naukowych, przy czym mogą wskazać wyłącznie dwie prace w ramach jednej edycji konkursu. Podobna zasada dotyczy samych prac - każda z nich może być zgłoszona tylko w jednej edycji.

Zgłoszenia należy przesyłać do 15.09.2022 r. na adres Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych (decyduje data stempla pocztowego) z dopiskiem „Konkurs na najlepsze prace magisterskie i doktorskie”.

Konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Jak przygotować zgłoszenie konkursowe

Zgłoszenie pracy do konkursu wymaga przesłania następujących dokumentów:

Po więcej informacji na temat konkursu zapraszamy na stronę organizatora: Zasady XXIV edycji konkursu IPiSS.

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami konkursu  i do zgłaszania prac naszych studentów i studentek oraz doktorantów i doktorantek. Udział w konkursie to nie tylko nagroda pieniężna, ale też prestiżowe wyróżnienie dla autorów i autorek oraz całej Uczelni.