Zaproszenie na Międzynarodowe Seminarium Doktoranckie

Zapraszamy na spotkanie w ramach Międzynarodowych Seminariów Doktoranckich.

Szkoła Doktorska Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (UEW) zaprasza na spotkanie online w ramach cyklu Międzynarodowych Seminariów Doktoranckich, które odbędzie się 30 listopada 2022 r. w godz. 16:00-18:00.

Temat przewodni siódmego Międzynarodowego Seminarium Doktoranckiego to międzynarodowe aspekty badań w ekonomii, finansach i zarządzaniu. Podczas spotkania zaprezentowane będą badania doktorantek i doktorantów z różnych ośrodków naukowo-badawczych, m.in. z Uniwersytetu Örebro i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Uczestniczki i uczestnicy spotkania będą mieli możliwość wymiany doświadczeń badawczych na międzynarodowym forum doktorantek, doktorantów i uznanych naukowców i naukowczyń.

Program spotkania:

Wykłady będę prowadzone w języku angielskim za pośrednictwem aplikacji Teams.

Aby otrzymać link do spotkania, niezbędna jest wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem Formularza w terminie do 29 listopada br.

Wszystkie osoby biorące udział w Seminarium otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Agenda siódmego Międzynarodowego Seminarium Doktoranckiego w języku angielskim: INFO PDF.

Autorka: kk.