Logistyka na UEW zajęła pierwsze miejsce w Rankingu Perspektyw

W 2022 roku kierunek logistyka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu został uznany za najlepszy w Polsce! Utrzymaliśmy pozycję z ubiegłego roku i ponownie zajęliśmy pierwsze miejsce w rankingu Perspektyw w obszarze kierunków technicznych.
Ranking Szkół Wyższych Perspektywy, publikowany od 2000 roku, skierowany jest do maturzystów stających przed wyborem przyszłej uczelni i kierunku studiów. Nad prawidłowością sporządzania rankingu czuwa Kapituła, której rolą jest ustalenie metodologii rankingu, nadzór nad procedurą jego przeprowadzania oraz zatwierdzenie i ogłoszenie wyników. Kapituła pracuje pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, b. prezesa Polskiej Akademii Nauk, wiceprezesa Europejskiej Akademii i Nauk i Sztuk. Ranking Szkół Wyższych Perspektywy to cztery rankingi, wzajemnie się uzupełniające: Ranking Uczelni Akademickich; Ranking Uczelni Niepublicznych; Ranking Publicznych Uczelni Zawodowych, Ranking Kierunków Studiów.
Ranking Uczelni Akademickich uważany jest za jeden z najbardziej rozbudowanych i przejrzystych rankingów na świecie i posiada certyfikat jakości „IREG Approved”.
Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2022 jest dostępny pod adresem: ranking