SJO zaprasza na bezpłatne lekcje chińskiego i japońskiego

Studium Języków Obcych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zaprasza na dodatkowe bezpłatne zajęcia z języka japońskiego i chińskiego.

Darmowe, dodatkowe (poza lektoratem) zajęcia prowadzone przez nauczycieli z Japonii i Chin rozpoczną się 17 października 2022 r.

Lektoraty trwające 90 minut będą odbywać się dwa razy w tygodniu po godzinie 16:00. Komunikacja z nauczającym w grupach początkujących prowadzona jest w języku angielskim.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę SJO:

Zapisy prowadzi mgr Katarzyna Mrozowska. Osoby zainteresowane zajęciami proszone są o kontakt drogą mailową: katarzyna.mrozowska@ue.wroc.pl. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń!

Uwaga: zajęcia są dostępne wyłącznie dla studentów i studentek dziennych studiów stacjonarnych Uniwersytetu Ekonomicznego posługujących się j. angielskim na poziomie minimum B1.

Nauka chińskiego i japońskiego