Zaproszenie do udziału w biznesowej grze strategicznej Business Challenger

Trwa rekrutacja do 7, 8 i 9 edycji strategicznej gry zespołowej Business Challenger, organizowanej przez Centrum Współpracy z Biznesem UEW.

Business Challenger to zespołowa gra strategiczna, która umożliwia uczestniczkom i uczestnikom spróbowania swoich sił w zarządzaniu firmą w ramach prowadzenia wirtualnego przedsiębiorstwa na rynku krajowym i zagranicznym.

Business Challenger 2022

W trakcie rozgrywek prowadzonych w sekwencjach odpowiadających kwartałom, uczestniczki i uczestnicy otrzymują na starcie jednakowy pakiet informacji oraz kapitału, a ich celem jest osiągnięcie najwyższej wartości firmy w czasie realizowanej gry.

Udział w symulacji biznesowej w ramach strategicznej gry zespołowej rozwija umiejętności menedżerskie studentek i studentów w zakresie zarządzania firmą oraz kompetencje związane z pracą zespołową, planowaniem zadań i komunikacją.

W zbieraniu doświadczeń pomagają partnerzy programu — menedżerki i menedżerowie znanych wrocławskich przedsiębiorstw, którzy konsultują opracowywane plany i koncepcje w obszarze wchodzenia na nowe rynki, inwestycji technologicznych, wprowadzania nowych produktów, rozwoju i ciągłego doskonalenia, a także inwestycji kapitałowych.

Rekrutacja na wszystkie edycje trwa do 7 listopada 2022 r.

Terminarz oraz zasady gry dostępne są na stronie: Business Challenger.

Autorka: kk.