Olbrzymi sukces naszych studentek na EUG 2022

Europejskie Igrzyska Akademickie to impreza na kształt Igrzysk Olimpijskich, która rozgrywana co dwa lata w różnych miastach Europy. Tegoroczne święto studenckiego sportu, w którym bierze udział aż 537 uniwersytetów, rozgrywa się w Łodzi i potrwa do 30 lipca br.

Studentki UEW na podium

Z dumą informujemy, iż reprezentantki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu zdobyły aż cztery medale w turnieju tenisa stołowego.

azs_uew_druzynowy_tenis_stolowy

Srebro w grze indywidualnej zdobyła Anna Węgrzyn (II rok Zarządzanie), a brązowy medal w tej konkurencji wywalczyła Katarzyna Węgrzyn (II rok MSG).

W grze podwójnej Ania i Kasia uplasowały się na III miejscu.

Brąz zdobyła także nasza drużyna, w której obok sióstr Węgrzyn grały Julia Szymczak (III rok FiR) oraz Milena Chrabąszcz (I rok IEP).

Trenerem naszych studentek jest mgr Tomasz Dąbrowski.

W imieniu UEW gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Po więcej informacji o Europejskich Igrzyskach Akademickich zapraszamy na stronę organizatorów: eug2022.eu.