Solidarni z Ukrainą

Drogie Studentki, drodzy Studenci, szanowni Pracownicy i Doktoranci,

na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu studiuje ponad dwustu obywateli Ukrainy. W obliczu bardzo niepokojących wiadomości napływających z Waszej Ojczyzny, chcę wraz ze społecznością akademicką przekazać Wam wyrazy wsparcia. Mam nadzieję, że dzięki współpracy wielu narodów szybko uda się przywrócić stabilną sytuację w Ukrainie. Kraj ojczysty powinien być domem, do którego każdy zawsze może wrócić.

Zapewniam Was o naszej solidarności z obywatelami Ukrainy

Prof. Andrzej Kaleta

Дорогі студенти, шановні співробітники та аспіранти!

Понад двісті громадян України навчаються у Вроцлавському Економічному Університеті. З уваги на тривожні новин з Вашої Батьківщини, я хотів би від свого імені та від кожного члена нашої наукової спільноти висловити свою підтримку. Сподіваюся, що завдяки міжнародній співпраці вдасться швидко відновити стабільну ситуацію в Україні. Батьківщина має бути домом, куди кожен завжди може повернутися.

Запевняю Вас у нашій солідарності з громадянами України.

проф. Анджей Калета

thumbnail_slider_90