Laureat konkursu MINIATURA z UEW

56 badaczy i badaczek otrzymało finansowanie na działania naukowe w ramach szóstej edycji konkursu MINIATURA

_resized_400x288_miniatura_6
Wśród laureatów konkursu jest dr Artur Trzebiński z Katedry Bankowości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Reprezentant naszej Uczelni otrzymał finansowanie na badania wstępne zatytułowane: Polskie fundusze inwestycyjne są aktywnie zarządzane – prawda czy mit?

Konkurs MINIATURA wspiera działania naukowe prowadzących do przygotowania założeń projektu badawczego, który zostanie złożony w konkursach NCN lub innych konkursach ogólnokrajowych i międzynarodowych. Łączna wartość działań, które znalazły się na drugiej liście rankingowej w konkursie MINIATURA 6 to ponad 2,03 mln zł.

Wszystkie działania naukowe zakwalifikowane do finansowania dostępne są na liście rankingowej.

autor: mb | źródło/fot.: ncn.gov.pl