Tydzień Języków Obcych - zaproszenie na wykłady i warsztaty

SJO zaprasza na wykłady i warsztaty organizowane w ramach obchodów Tygodnia Języków Obcych.

W dniach 22-24 listopada 2022 r. odbędzie się Tydzień Języków Obcych – seria wykładów i praktycznych warsztatów organizowanych przez Studium Języków Obcych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w ramach obchodów 75-lecia Uczelni.

Wydarzenia w trakcie Tygodnia Języków Obcych będą odbywać się stacjonarnie na terenie Kampusu UEW oraz w formie online poprzez aplikację Teams.

Tydzień Języków Obcych

Program Tygodnia Języków Obcych

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat Tygodnia Języków Obcych, opublikowanymi na portalu Facebook.