XXX Targi Pracy – relacja

XXX Targi Pracy za nami. Centrum Współpracy z Biznesem UEW wraz z całą kadrą Uczelni pragnie podziękować wszystkim Wystawcom, Partnerom oraz Gościom za tak liczny udział w wydarzeniu.

W trakcie jubileuszowych XXX Targów Pracy 19 października 2022 r. studentki i studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu mogli porozmawiać z przedstawicielami zaproszonych firm i sprawdzić, jakich kompetencji oczekują od nich przyszli pracodawcy. To doskonała okazja na znalezienie atrakcyjnego miejsca pracy i zdobycie wymarzonego stażu w jednym z 36 przedsiębiorstw, które przygotowały swoje stanowiska w budynku Dolnośląskiego Centrum Informacji Naukowej i Ekonomicznej

W strefie Centrum Współpracy z Biznesem UEW czekały specjalistki Biura Karier. Na miejscu można było skorzystać z doradztwa zawodowego, porad prawnych, a także konsultacji CV.

Targi to jednak nie tylko rozmowy i prezentacje. Jak co roku wydarzeniu towarzyszyło sporo dodatkowych atrakcji. Długie kolejki ustawiały się m.in. do strefy Design Thinking by DT HUB. Aromatyczną kawę dla wszystkich zgromadzonych zapewniła prowadzona przez naszego absolwenta firma B.Coffee.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z eventu. Jak co roku – działo się bardzo dużo!