1. Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym Seniorek

Kolejny sukces reprezentacji Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w tenisie stołowym.

W dniach 23 – 25 września 2022 r. w Białymstoku odbyło się 1. Grand Prix Polski, w trakcie którego sety rozegrały reprezentantki Akademickiego Związku Sportowego UEW.

1. Grand Prix Polski w Tenisie StołowymKatarzyna Węgrzyn, aktualna Mistrzyni Polski seniorek, potwierdziła wysoką formę także w nowym sezonie i zdobyła I miejsce.

Bardzo dobrze zagrała także Zuzanna Gaworska, która wygrała swoją grupę i awansowała do najlepszej szesnastki.

Anna i Katarzyna Węgrzyn aktualnie reprezentują naszą Uczelnię w Drużynowych Mistrzostwach Świata odbywających się pomiędzy 30 września a 9 października 2022 r. w Chengdu w Chinach.

Gratulujemy i życzymy kolejnych udanych setów!