Programy Stażowe 2022/2023 - trwa nabór firm

Centrum Współpracy z Biznesem zaprasza do udziału w Programach Stażowych 2022/2023.

Programy Stażowe realizowane są od ponad 6 lat we współpracy z ponad 200 firmami z różnych branż. Do tej pory z Programu skorzystało ponad 1200 studentów i studentek.

Zaproszenie skierowane jest do firm, które:

Staż w ramach Programu trwa 16 tygodniu (360h).

Istnieje możliwość dofinansowania wynagrodzenia dla Opiekuna lub Opiekunki Stażu.

Staże UEW

Rekrutacja na staż rozpoczynający się w grudniu 2022 trwa do 14.10.2022 r.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora: Programy Stażowe 2022/2023.

Firmy, które zgłaszają się do programu po raz pierwszy mogą dokonać rejestracji online za pośrednictwem strony: Jak się zgłosić?

Natomiast firmy, które brały udział w poprzednich edycjach Programów Stażowych, mogą potwierdzić chęć udziału, wysyłając wiadomość na poniższy adres mailowy.

Kontakt: pracodawcy.staze@ue.wroc.pl.