XII Europejski Kongres Finansowy – spotkajmy się 6-8 czerwca 2022 w Sopocie

Serdecznie zapraszamy do udziału w rozpoczynającym się 6 czerwca 2022 w Sopocie EUROPEJSKIM KONGRESIE FINANSOWYM, jednym z największych kongresów finansowych i gospodarczych w Polsce.

PSIK jest partnerem instytucjonalnym XII Europejskiego Kongresu Finansowego.

Sopot ponownie stanie się na trzy dni miejscem, w którym społeczność Europejskiego Kongresu Finansowego zmierzy się z aktualnymi i kluczowymi wyzwaniami stojącymi przed krajowymi i europejskimi finansami i gospodarką. Społeczność EKF stanowi ponad 1500 przedstawicieli biznesu, instytucji finansowych, środowiska akademickiego oraz konsultingu i kancelarii prawnych, w tym prezesów i członków zarządów największych instytucji finansowych, ponad 150 panelistów z Polski i zagranicy zaproszonych do współtworzenia tegorocznego programu, 150 przedstawicieli mediów oraz 90 studentów i doktorantów z polskich i zagranicznych uczelni biorących udział w Kongresie w ramach trwającej wraz z Kongresem Akademii EKF.

W tym roku w obliczu militarnej agresji Rosji u granic UE nadszedł czas, by EKF dyskutował o finansach dla wartości, dla wolności, demokracji i międzynarodowej solidarności. Tematy związane z ryzykiem wojny, konsekwencjami sankcji oraz koniecznością odbudowy zrujnowanej wojną gospodarki Ukrainy znajdą swoje odzwierciedlenie podczas sesji kongresowych. Na Kongresie gościć będziemy przedstawicieli władz finansowych Ukrainy oraz instytucji finansowych i rozwojowych z demokratycznego świata oraz wielu krajowych i zagranicznych ekspertów.

Dla przedstawicieli środowiska akademickiego przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatu w wysokości 80% opłaty podstawowej. Cena uwzględniająca rabat wynosi 730 zł netto. Aby zgłosić uczestnictwo i dokonać rejestracji zapraszamy na stronę. W formularzu rejestracyjnym w miejscu „Status uczestnika” prosimy wybrać opcję „Partner” i wpisanie hasła NAUKA-2022EKF

Główne obszary tematyczne tegorocznej, dwunastej edycji Kongresu obejmą m.in.:

- stymulowanie wzrostu inwestycji prywatnych i atrakcyjności rynku kapitałowego

- wyzwania w dobie wysokiej inflacji i niepewnego wzrostu

- odpowiedzialne wdrażanie ESG

- cyberbezpieczeństwo i wyzwania cyfryzacji

- wiarygodność waluty i stabilność systemu finansowego

- relacje pomiędzy instytucjami finansowymi i ich klientami.

Tylko na EKF:

• Debata Prezesów - mapa wyzwań przed sektorem bankowym

• Makroekonomiczny okrągły stół EKF – mapa wyzwań 2022-2024

• Technologiczny okrągły stół EKF – mapa wyzwań dla sektora bankowego 2022-2024

• Ryzyko bankowe – mapa wyzwań dla sektora bankowego. Okrągły stół CRO.

• Debata oksfordzka Akademii EFC

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem

i do rejestracji udziału w Kongresie.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.efcongress.com