Życzenia z okazji jubileuszu od uczelni partnerskich z Japonii

Z przyjemnością informujemy, że Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu otrzymał życzenia z okazji 75 lat od uczelni partnerskich z Japonii. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu współpracuje z Takasaki City University of Economics oraz Kanagawa University w obszarze nauki i edukacji, kładąc nacisk na wzajemne  poznanie kultur  poprzez rozwój wymiany akademickiej. W latach 2018 – 2021 nauczyciele akademiccy z Katedry Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych z partnerami z Takasaki realizowali badania naukowe w obszarze globalnych i regionalnych wymiarów integracji ekonomicznej w Azji Wschodniej i Unii Europejskiej. Natomiast w wymianie akademickiej między naszymi uczelniami biorą udział zarówno studenci, jak i kadra naukowo-dydaktyczna.

gratulacje_z_kanagawa_university_1
gratulacje_z_ku_1