Witamy studentów Programu Erasmus+

Centrum Współpracy Międzynarodowej przywitało nową grupę Erasmusów!

Po ponad dwóch latach ograniczeń w wymianie międzynarodowej Program Erasmus+ wraca w pełnym wymiarze. Tylko w semestrze zimowym gościmy na naszym Uniwersytecie 200 studentów z zagranicznych uczelni partnerskich. W dniach 29.09-30.09 zorganizowaliśmy dla nich Orientation Days, gdzie zdobyli niezbędną wiedzę o naszej Uczelni, zasadach studiowania oraz zasadach realizacji programu. Dziękujmy Pani Prorektor Bogusławie Drelich-Skulskiej za otwarcie wydarzenia, Panu dr. Tomaszowi Dyczkowskiemu za prezentację zasad studiowania oraz Pani Barbarze Tichy za prezentację możliwości naszej Biblioteki.

Zespół Centrum Współpracy Międzynarodowej