Summer School Drezno

Centrum Współpracy Międzynarodowej ogłasza rekrutację 5 studentów do wzięcia udziału w Summer School organizowanej w dniach 5-9 września 2022 r. przez Hochschule Fur Technic And Wirtschaft University of Applied Science w Dreźnie.

POSTER SUMMER SCHOOL
PROGRAM SUMMER SCHOOL

Oferta skierowana jest do studentów 2 roku studiów I stopnia oraz do studentów 1 roku studiów II stopnia, kierunki: Business Management, Ekonomia, International Business, Zarządzenie, Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze.

Minimalna średnia uprawniająca do złożenia aplikacji: 4.0 ze wszystkich semestrów ukończonych w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

List motywacyjny oraz zaświadczenie o wysokości średniej prosimy składać u Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus Pani mgr Iwony Przyłęckiej do dnia 10 lutego 2022 r.

Wyjazd finansowany z funduszy Erasmus.