III edycja Konkursu Rektora UEW na najlepsze prace dyplomowe

Serdecznie zapraszamy Promotorów i Promotorki do zgłaszania prac dyplomowych do III edycji Konkursu Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na najlepsze prace dyplomowe obronione na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

W konkursie mogą brać udział prace inżynierskie, licencjackie i magisterskie przygotowane przez studentów i studentki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia, obronione w okresie od 1 stycznia do 31 października 2022 r.

Do Konkursu mogą być zgłoszone prace, które otrzymały od promotorów i recenzentów ocenę bardzo dobrą oraz rekomendację jej zgłoszenia do Konkursu w recenzjach przygotowanych przed egzaminem dyplomowym. Praca może brać udział w Konkursie tylko raz.

Zgłoszenia można przesyłać do 5 listopada 2022 r. na adres: najlepszapraca@ue.wroc.pl.

Zgłoszenie powinno zawierać:

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30 listopada 2022 r.

Regulamin konkursu dostępny na stronie: Nagrody Rektora UEW – regulamin.