Podpisanie porozumienia o współpracy między UEW a gminą Dobromierz oraz Instytutem Maxa Webera

Podpisanie porozumienia o współpracy między UEW a gminą Dobromierz oraz Instytutem Maxa Webera

Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. dr hab. Andrzej Kaleta, Wójt gminy Dobromierz Jerzy Ulbin oraz Prezes Instytutu Maxa Webera w Jedlinie-Zdroju Wojciech Tutaj Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. dr hab. Andrzej Kaleta, Wójt gminy Dobromierz Jerzy Ulbin oraz Prezes Instytutu Maxa Webera w Jedlinie-Zdroju Wojciech Tutaj podpisali porozumienie o współpracy, którego efektem będzie wydanie monografii gminy Dobromierz. Praca o charakterze naukowym będzie jednocześnie przykładem wdrożenia w praktyce dorobku społeczno-gospodarczego pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Monografia posłuży popularyzacji gminy Dobromierz, będąc jedną z pierwszych publikacji tego rodzaju w Polsce.

Porozumienie zostało podpisane 23 czerwca 2022 roku.