UEW i Młodzieżowa Rada Miasta zapraszają na Przedsiębiorczy Wrocław

Młodzieżowa Rada Miasta Wrocław i Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zapraszają do udziału w Przedsiębiorczym Wrocławiu - największym lokalnym wydarzeniu, skierowanym do młodzieży pasjonującej się ekonomią, przedsiębiorczością oraz synergią ekologii i biznesu.

W dniach 22 – 24 września 2022 r. odbywa się Przedsiębiorczy Wrocław - wspólna inicjatywa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Młodzieżowej Rady Miasta. Inicjatorką wydarzenia po stronie Uczelni jest dr hab. Bożena Ryszawska, prof. UEW.

Przedsiębiorczy WrocławIdeą Przedsiębiorczego Wrocławia jest umożliwienie wrocławskim licealistkom i licealistom:

W ramach wydarzenia wykłady poprowadzą m.in.: dr hab. inż. arch. Barbara Widera (PWr), dr hab. Bożena Ryszawska, prof. UEW oraz Ewelina Salwuk-Marko.

Uczestniczki i uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wysłuchania ciekawych prelekcji i wzięcia udziału w warsztatach praktycznych, takich jak np. warsztaty kreatywne z design thinking, prowadzone przez przedstawicieli i przedstawicielki DT HUB czy warsztaty z kompetencji menedżerskich, prowadzone przez Krystiana Oleka z UEW.

Nagrodą dla laureatek i laureatów jest udział w szkoleniu poszerzającym kompetencje, odbywającym się w dniach 22 – 24 września 2022 r. w budynkach Uniwersytetu Ekonomicznego.

Ze strony Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w realizację wydarzenia włączyły się przedstawicielki i przedstawiciele:

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

Pełny pogram wydarzenia: Przedsiębiorczy Wrocław 2022.

Więcej o inicjatywie na wydarzeniu na Facebooku: przedsiebiorczywroclaw2022.