XXX edycja Targów Pracy na UEW

Przed nami XXX edycja Targów Pracy – wydarzenia, podczas którego potencjalni pracodawcy mają okazję zaprezentowania się studentom i studentkom oraz absolwentom i absolwentkom wchodzącym na rynek pracy.

Targi Pracy organizowane przez Centrum Współpracy z Biznesem to jeden z ważniejszych projektów na naszej Uczelni. Wydarzenie odwiedza około czterech tysięcy osób, a w poprzedniej edycji pracodawcy otrzymali około 600 dokumentów aplikacyjnych. Do tej pory wśród wystawców pojawiły się firmy, takie jak np.: Allegro, VOLVO, Procter & Gamble, Olesiński & Wspólnicy, LG, Bank Pekao i wiele innych.

Kolejna, trzydziesta edycja Targów Pracy odbędzie się 19 października 2022 r. w godz. 10:00 – 15:00 na terenie Kampusu UEW (budynek W). Swój udział potwierdziło 35 firm z różnych branż, takich jak m.in. e-commerce, finanse i rachunkowość, bankowość, logistyka, IT, prawo i podatki oraz FMCG.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę CWB: XXX Targi Pracy.

XXX Targi Pracy na UEW