Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu nawiązał współpracę z Fundacją GOPR

12 grudnia 2022 r. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oficjalnie rozpoczął współpracę z Fundacją GOPR. Umowę w tej sprawie podpisali JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. dr hab. Andrzej Kaleta, prezes Zarządu Fundacji GOPR Roman Dziedzic oraz Sekretarz Fundacji GOPR Marian Sajnog.

Fundacja GOPR to organizacja non-profit, której celem jest wspierania systemu ratownictwa górskiego w Polsce. Ratownicy górscy GOPR od 1952 r. niosą pomoc ludziom, którzy potrzebują jej w górach. Misją Fundacji GOPR jest wspomaganie działalności Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Fundacji GOPR deklarują realizację przedsięwzięć dotyczących wspólnych programów edukacyjnych, wolontariatu studenckiego, popularyzowania działalności prewencyjnej w zakresie bezpieczeństwa oraz wspierania działalności publikacyjnej GOPRU.

Podpisane umowy z Fundacją GOPR

Podpisanie umowy między Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu i Fundacją GOPR odbyło się w budynku Rektoratu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W spotkaniu uczestniczyli Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu prof. dr hab. Andrzej Kaleta, Prezes Zarządu Fundacji GOPR Roman Dziedzic, Sekretarz Fundacji GOPR Marian Sajnog, przedstawiciele Katedry Zarządzania Strategicznego i Logistyki UEW Filia w Jeleniej Górze: dr hab. Agnieszka Jagoda, prof. UEW, dr Jakub Marcinkowski, dr Tomasz Kołakowski oraz Dyrektor Centrum Współpracy z Biznesem Ałła Witwicka-Dudek oraz Rzecznik prasowy Rektora Jolanta Nowacka.

Autorka: Jolanta Nowacka / Redakcja: kk.