Onet Premium dla osób studiujących lub pracujących na UEW

Pakiet Onet Premium dostępny w prezencie dla studentów i studentek oraz pracowników i pracowniczek Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Studenci i studentki oraz pracownicy i pracowniczki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu mogą bez opłaty aktywować subskrypcję ważną do 30.09.2023 roku. Dostęp do Onet Premium sponsoruje Piotr Krupa, przewodniczący Rady Uczelni UEW. Pakiet można uruchomić na stronie: premium.onet.pl/ue.

Onet Premium

Onet Premium to pakiet zapewniający subskrybentom i subskrybentkom nielimitowany dostęp do artykułów, podcastów oraz programów wideo od wyselekcjonowanych kilkunastu polskich i zagranicznych wydawców takich jak m.in.: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Business Insider, Politico czy Die Welt. W pakiecie są dostępne również ekskluzywne materiały opracowane przez redakcje Onetu, dostęp do wydań PDF dzienników, tygodników i magazynów, do aplikacji Onet Audio oraz platformy Newsweek Learning English. Po wykupieniu pakietu użytkownicy i użytkowniczki zyskują również możliwość korzystania z Onetu bez reklam (wyłączenie reklam dotyczy formatów display, audio i video i nie obejmuje autopromocji).

Subskrybenci i subskrybentki otrzymują także wydania prasowe popularnych dzienników, tygodników i magazynów w wersji PDF, dostęp do archiwum, możliwość ich pobrania i czytania nawet bez dostępu do Internetu. W pakiecie znajduje się również nowa aplikacja Onet Audio, w której użytkownicy i użytkowniczki znajdą topowe audycje m.in. o tematyce lifestylowej, politycznej i międzynarodowej. Znajdują się w niej również popularne programy Onetu dostępne w wersji audio, m.in. Onet Rano czy Onet Opinie. Podcasty dostępne w ofercie aplikacji tworzą wyjątkowi dziennikarze i osobowości. Onet Audio zapewni dostęp do Newsweek Learning English — pierwszego opiniotwórczego magazynu do nauki języka angielskiego.

Logowanie do serwisu Onet Premium: www.premium.onet.pl/ue.

Zachęcamy do skorzystania!