Aleksandra Brzozowska dołączyła do Rady Nadzorującej inQUBE

Aleksandra Brzozowska dołączyła do Rady Nadzorującej inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Aleksandra_BrzozowskaNowa członkini Rady z branżą digital związana jest od 15 lat, początkowo tworząc i rozwijając serwisy internetowe m.in. Wprost.pl, Newsweek.pl, Forbes.pl, a także dedykowane serwisy i sekcje dla projektów specjalnych biura reklamy Ringier Axel Springer Polska. Od 2012 r. zajmuje stanowiska kierownicze w obrębie obszarów komunikacji marketingowej, PR, zarządzania relacją z klientem, budowania strategii B2B na rynku mediów. Od kilku lat tworzy program edukacyjny dla klientów Ringier Axel Springer „Impact Academy”.

Wykładowczyni, mentorka i speakerka na konferencjach branżowych. Jako Head of Knowledge Network projektuje i wdraża systemy zarządzania wiedzą dla Grupy Ringier Axel Springer w Europie Środkowo-Wschodniej. Członkini zarządu Fundacji Digital Poland. Współprowadzi podcast „Reset”.

Rada Nadzorująca inQUBE to organ nadzorujący działanie inkubatora, radę powołuje i odwołuje Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

W radzie zasiadają:

• Jaroslaw Sroka, KULCZYK INVESTMENTS S.A.,
  • Anna Zielińska, CEO agencji stor9_,
  • Michal Kramarz, Google for Startups EU,
  • Maria Belka, Mentors4Starters,
  • Michał Brański, Grupa Wirtualna Polska.