Spotkanie z cyklu Międzynarodowych Seminariów Doktoranckich

W imieniu prof. Bogusławy Drelich-Skulskiej, Prorektora ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, i prof. Czesława Zająca, Dziekana Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, mamy przyjemność zaprosić doktorantów do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Międzynarodowych Seminariów Doktoranckich, które odbędzie się online 9 marca 2022 roku. Tematyka seminarium: Technology in Economics, Finance and Management.

Uprzejmie prosimy zainteresowanych słuchaczy o przesyłanie zgłoszeń do 6 marca 2022 roku na adresy mailowe: olga.rutkowska@ue.wroc.pl, renata.majewska@ue.wroc.pl.

Więcej informacji na temat spotkania dostępnych tutaj