Zaproszenie na ogólnopolską konferencję Zmiany w gospodarce

Zapraszamy na ogólnopolską konferencję „Zmiany w gospodarce” realizowaną w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego: „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”.

W dniach 29 – 30 września 2022 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się ogólnopolska konferencja „Zmiany w gospodarce”, poświęcona zmianom w polskiej gospodarce w kontekście krajowym i międzynarodowym.

Konferencja Zmiany w gospodarce

Poza UEW patronat nad Konferencją objęły najważniejsze organizacje i instytucje, zajmujące się ekonomią, zagadnieniami gospodarczymi i socjologicznymi:

Program wydarzenia skoncentrowany jest wokół sześciu obszarów tematycznych:

Szczegółowy harmonogram wydarzenia: Program konferencji.

Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej, umożliwiającej aktywny udział on-line.

Uczestniczki i uczestnicy wydarzenia będą mogli opublikować prace przygotowane na Konferencję w jednym z dziewięciu czasopism znajdujących się na liście MEiN.

Rejestracja: Formularz zgłoszeniowy.

Szczegóły wydarzenia: www.zmiany-w-gospodarce.ue.wroc.pl.