Zaproszenie na konferencję „Nastroje na rynku nieruchomości. Analizy i prognozy na rok 2023”

konferencja nastroje na rynku nieruchomosci

Portal Nieruchomosci-online.pl i Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zapraszają na konferencję online „Nastroje na rynku nieruchomości. Analizy i prognozy na rok 2023”.

3 listopada 2022 r. w godzinach 18:00-19:30 wspólnie z ekspertami dokonamy analizy rynku nieruchomości (pierwotnego i wtórnego). Przyjrzymy się głównym czynnikom kształtującym obecną sytuację oraz perspektywom zmian ekonomicznych i finansowych, które dotykają polską gospodarkę.

Konferencja to również okazja do przedstawienia wyników z badania nastrojów pośredników w obrocie nieruchomościami (INPON) w III kw. 2022 r. Indeks INPON to efekt współpracy portalu Nieruchomosci-online.pl z zespołem badawczym z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (kier.: dr hab. Alicja Zakrzewska-Półtorak, prof. UEW). Zespół z UEW odpowiadał za budowę oraz analizę wskaźnika. Skupiając się na ocenie poziomu popytu, podaży oraz cen wraz z ich prognozami dokonywanymi przez pośredników, co kwartał otrzymujemy barometr koniunktury na rynku.

Udział w konferencji jest bezpłatny i otwarty – nie wymaga rejestracji.

Transmisja na żywo będzie prowadzona na stronach serwisów wp.pl i Money.pl oraz w mediach społecznościowych:

Facebook LINK

Youtube LINK

LinkedIn LINK

Spotkanie poprowadzi redaktor wp.pl Patrycjusz Wyżga.

konferencja nastroje na rynku nieruchomosci

AGENDA SPOTKANIA

PANEL 1: Kryzys, zastój czy unormowanie? Co czeka rynek nieruchomości w 2023?

Paneliści:

dr hab. Bogusław Półtorak – profesor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,

Ewa Klos-Rychter – pośrednik, radca prawny, właściciel KLOS Kancelaria Prawna, Nieruchomości,

Alicja Palińska – dział analiz portalu Nieruchomosci-online.pl.

PANEL 2: Rynek pierwotny w 2023 roku. Czy warto czekać z zakupem od dewelopera?

Paneliści:

dr Jacek Furga – ekonomista, prezes Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. przy Związku Banków Polskich,

Grzegorz Kiełpsz – przewodniczący rady nadzorczej Dom Development, prezes Polskiego Związku Firm Deweloperskich,

Alicja Palińska – dział analiz portalu Nieruchomosci-online.pl.

red. s