Szkoła doktorska. Warsztaty IPB dla kandydatów

sd

Oferta Szkoły Doktorskiej dla kandydatów – warsztaty on-line na temat projektu Indywidualnego Planu Badawczego

Serdecznie zapraszamy na warsztaty on-line dotyczące projektu Indywidualnego Planu Badawczego, którego złożenie i pozytywna weryfikacja przez Komisję Rekrutacyjną jest warunkiem przyjęcia do Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Zgodnie z zasadami rekrutacji, w pierwszym etapie rekrutacji oceniany jest złożony przez kandydata projekt Indywidualnego Planu Badawczego. Na tej podstawie kandydaci są kwalifikowani do następnych etapów.

W jaki sposób prawidłowo przygotować projekt Indywidualnego Planu Badawczego? Jakie należy zawrzeć w nim informacje? Jakie znaczenia ma ten projekt w przyszłej pracy badawczej doktoranta i jego kształcenia w Szkole Doktorskiej?

Odpowiedzi na te pytania, a także wiele innych cennych informacji kandydaci uzyskają w czasie warsztatów on-line. Spotkania odbędą się w grupach odpowiadających dyscyplinom, w jakich prowadzone jest kształcenie w Szkole Doktorskiej, a zostaną poprowadzone przez specjalistów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i wykładowców Szkoły Doktorskiej:

Dyscyplina Ekonomia i Finanse: 30 marca, godz. 11.30-13.00, prowadzący:
Prof. dr hab. Andrzej Graczyk, Dziekan Wydziału Ekonomii i Finansów, Kierownik Katedry Ekonomii Ekologicznej, Członek Rady Szkoły Doktorskiej, członek Komisji Rekrutacyjnej do Szkoły Doktorskiej.
Dołącz na komputerze lub w aplikacji dla urządzeń przenośnych

Udział w spotkaniu nie wymaga uprzedniej rejestracji

Dyscyplina Technologia Żywienia i Żywności: 31 marca, godz. 11.30-13.00, prowadząca:
Dr hab. Lucyna Dymińska, prof. UE, Katedra Chemii Bioorganicznej, członek Komisji Rekrutacyjnej do Szkoły Doktorskiej.
Dołącz na komputerze lub w aplikacji dla urządzeń przenośnych

Udział w spotkaniu nie wymaga uprzedniej rejestracji

Dyscyplina Nauki o Zarządzaniu i Jakości: 11 kwietnia, godz. 11.00-13.00, prowadząca:
Dr hab. Sylwia Stańczyk, prof. UE, Katedra Projektowania Systemów Zarządzania, promotor Szkoły Doktorskiej.
Dołącz na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej

Udział w spotkaniu nie wymaga uprzedniej rejestracji

Kursy odbywają się on-line na platformie Teams i wstęp jest na nie wolny.  Wzór Projektu Indywidualnego Planu Badawczego do pobrania na stronie www.sd.ue.wroc.pl