Program CIMA na UEW: zaproszenie dla studentek i studentów

cima na uew

Zapraszamy studentów i studentki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do Programu CIMA. To szansa na zdobycie profesjonalnej kwalifikacji z dziedziny rachunkowości zarządczej – już w trakcie studiów.

Dlaczego warto przystąpić do Programu CIMA na UEW? Mówi o tym Beata Dzidzińska, była Ambasadorka CIMA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu: „Kwalifikacja CIMA nie tylko podnosi kompetencje, ale również zwiększa zarobki. Studenci mają możliwość zdobycia cennego doświadczenia, stając się bardziej atrakcyjnymi dla pracodawców”.

Profesjonalną Kwalifikację CIMA/CGMA można uzyskać w ramach dwóch ścieżek:

Programu CIMA na Uczelni realizowanego w ramach kierunku Rachunkowość i Controlling na Wydziale Zarządzania,

• CGMA Financial Leadership Programme (FLP), w którym mogą brać udział wszyscy studenci naszej uczelni.

Spotkanie informacyjne Programu CIMA odbędzie się 9 listopada o godzinie 16:00 w formie hybrydowej w budynku CKU (sala 111) oraz za pośrednictwem aplikacji Teams na kanale GRP2022_CIMA_spotkanie informacyjne (kod: i38c6fr). Formularz rejestracji dostępny jest pod tym adresem.

Organizacją prowadzącą obydwa programy jest światowy lider w dziedzinie rachunkowości zarządczej i publicznej: Association of International Certified Professional Accountants®, reprezentujące AICPA® i The Chartered Institute of Management Accountants® (CIMA®). Organizacja od ponad 100 lat działa na rzecz 689 tys. profesjonalistów z zakresu finansów: członków i studentów American Institute of CPAs® (AICPA) i The Chartered Institute of Management Accountants® (CIMA) ze 196 krajów i terytoriów na całym świecie.

red. s