Przegląd współpracy z biznesem – zaproszenie na Business Partnership Review

22 września 2022 r. odbędzie się Business Partnership Review – wydarzenie podsumowujące współpracę środowiska naukowego z biznesem i jego otoczeniem w kończącym się roku akademickim 2021/2022.

Business Partnership Review to doskonała okazja do spotkania, wymiany myśli i pozyskania nowych kontaktów na Uczelni i nie tylko. Inicjatorem wydarzenia organizowanego w ramach obchodów 75-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jest działające przy Uczelni Centrum Współpracy z Biznesem (CWB)

Business Partnership Review 2022

Podczas wydarzenia zostaną wręczone podziękowania za członkostwo w Uczelnianych gremiach w roku akademickim 2021/2022 i zaprezentowane kategorie wyróżnień dla przedstawicieli i przedstawicielek otoczenia społeczno-gospodarczego UEW na kolejny rok.

Ponadto przedstawione będą efekty projektów i inicjatyw zrealizowanych już działań, mających zacieśnić więzi i ułatwić wymianę know – how między UEW a szeroko pojmowanym biznesem i organizacjami innego typu, w tym jednostkami samorządu terytorialnego.

Uczestniczki i uczestnicy Business Partnership Review będą mieli także okazję do zapoznania się z możliwościami współpracy z Uczelnią w nadchodzącym roku akademickim 2022/2023.

Szczegóły wydarzenia

Przegląd współpracy z biznesem – Business Partnership Review odbędzie się 22 września 2022 r. w godzinach 17:00 -20:00 w sali nr 1 w Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (CKU) przy ul. Kamiennej 43/45.

Osoby i instytucje zainteresowane udziałem w tegorocznej edycji Business Partnership Review zapraszamy do kontaktu z Łukaszem Strączkiem z CWB:

Po więcej informacji na temat wydarzenia zapraszamy na stronę organizatora: Business Partnershipr Review - Przegląd współpracy z biznesem