Zaproszenie na wykład z cyklu Bez ocen. Wykładowcy UEW uczniom

Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu „Bez ocen. Wykładowcy UEW uczniom” realizowany w ramach projektu „Liderzy wiedzy – Liderzy sukcesu”, w ramach którego Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oferuje uczniom i uczennicom szkół średnich udział w specjalnie przygotowanych wykładach akademickich.

Bez ocen. Wykładowcy UEW uczniom

Wykład „POZYTYWNA PERSWAZJA NA CO DZIEŃ, czyli jak dobierać słowa i kształtować mowę ciała, aby przekonywać innych i bronić się przed manipulacją” poprowadzi dr Aleksander Binsztok z Katedry Inteligencji Biznesowej w Zarządzaniu, lider zespołu trenerów, coachów i mediatorów w firmie szkoleniowo – doradczej „Binsztok i Partnerzy”.

Uczestniczki i uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak prowadzić dyskusję, dobierać słowa i argumenty w rozmowie, a także jak korzystać z mowy ciała i jak bronić się przed manipulacją.

Wykład odbędzie się 9 stycznia 2023 r. w godz. 10.00 - 10.30 w auli w budynku CKU (ul. Kamienna 43/45).

Obowiązują zapisy: FORMULARZ REJESTRACJI.

Autorka: kk.