Logistyka na UEW z nagrodą Perspektyw

W 2022 roku kierunek Logistyka został uznany za najlepszy w Polsce. Uroczyste wręczenie nagrody Perspektyw odbyło się 13 września 2022 r. na naszej Uczelni. Nagrodę w imieniu UEW odebrał Rektor, prof. dr hab. Andrzej Kaleta.

Ranking Szkół Wyższych Perspektywy publikowany jest od 2000 roku. Zestawienie ma pomóc maturzystom i maturzystkom w podjęciu decyzji o wyborze studiów, a dla wyróżnianych uczelni jest sygnałem, że ich oferta programowa i warunki studiowania są na wysokim poziomie. Nad prawidłowością prowadzenia rankingu czuwa Kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele i przedstawicielki Polskiej Akademii Nauk i Europejskiej Akademii Nauk i Sztuki. Ranking Perspektyw uważany jest za jedno z najbardziej złożonych i przejrzystych zestawień na świecie i posiada certyfikat jakości „IREG Approved”.

nagroda_perspektyw_dla_kierunku_logistyka

13 września 2022 r. nagroda dla kierunku Logistyka została złożona na ręce rektora naszej Uczelni.