Sukces studentów kierunku finanse i rachunkowość

Sukces odnieśli studenci kierunku finanse i rachunkowość zwyciężając w prestiżowym konkursie Ethics Challenge, organizowanym przez CFA Society Poland. Nasi studenci pokonali 21 zespołów z różnych uczelni. Konkurs polegał na rozwiązaniu i przedstawieniu przypadków etycznych rynku finansowego.

Skład zespołu:
  • Natalia Konar – studentka I roku II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość;
  • Nina Oszczanowska – studentka I roku II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość;
  • Wojciech Możdżeń – student II roku I stopnia na kierunku finanse i rachunkowość;
  • Marcin Kleczkowski – student I roku II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość.
Opiekunem zespołu był prof. Tomasz Słoński.
Gratulacje!