University Management Accounting Day w Programie CIMA – zapisy

AICPA & CIMA zapraszają studentów zainteresowanych rozwojem kariery w finansach i biznesie na kolejną edycję University Management Accounting Day.

Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 14:00 w sali 202 CKU. Zapraszamy studentów i studentki studiów licencjackich i magisterskich na kierunkach związanych z finansami i rachunkowością.

Studentów uczestniczących w spotkaniu obowiązują godziny rektorskie (na czas trwania zajęć). Więcej informacji nt. wydarzenia wraz z formularzem zgłoszeniowym pod tym adresem.

Założony w 1919 r. The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej.

Association of International Certified Professional Accountants, reprezentujące AICPA & CIMA, działa na rzecz globalnej profesji finansowej w imieniu 689 tys. członków i studentów American Institute of CPAs (AICPA) i The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) ze 196 krajów. Jest światowym liderem w dziedzinie rachunkowości publicznej i zarządczej.

Specjaliści z dyplomem CIMA pracują w samym sercu biznesu. CIMA ściśle współpracuje z pracodawcami, nieustannie aktualizując swój program nauczania. Dzięki temu CIMA pozostaje pierwszym wyborem przy rekrutacji liderów biznesu z wykształceniem w dziedzinie finansów.

red. s