Kondycja i kierunki rozwoju wrocławskiego rynku mieszkaniowego - podsumowanie konferencji

Za nami III edycja Konferencji: Kondycja i kierunki rozwoju wrocławskiego rynku mieszkaniowego organizowana przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i Narodowy Bank Polski.

W konferencji, która odbyła się dnia 14 października 2022 r., udział wzięło ponad 150 Uczestniczek i Uczestników, w tym ponad 130 osób on-line. Wśród nich znaleźli się przedstawicielki i przedstawiciele sektora bankowego, deweloperskiego, pośrednictwa rynku nieruchomości oraz instytucji działających w otoczeniu rynku nieruchomości, a także pracowniczki i pracownicy akademiccy, studentki i studenci, absolwentki i absolwenci i inne osoby zainteresowane problematyką rynków nieruchomości.

Kondycja i kierunki rozwoju wrocławskiego rynku nieruchomości

Wydarzenie zorganizowane wspólnie przez naszą Uczelnię i Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiego we Wrocławiu otworzyły Maria Wawryniewicz, Dyrektor Oddziału Okręgowego NBP we Wrocławiu oraz prof. dr hab. Bogusława Drelich-Skulska, Prorektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej.

Podczas sesji referatowej oraz eksperckiego panelu dyskusyjnego podejmowano tematy z zakresu:

Główne wnioski – podsumowanie

Prezentacje z III edycji Konferencji: Kondycja i kierunki rozwoju wrocławskiego rynku nieruchomości

Szok podażowy zmienił punkt równowagi na rynku nieruchomości

Finansowanie nieruchomości 2022 INPON

Czy leci z nami pilot? Czyli jaki plan na lot bez turbulencji ma wrocławski rynek nieruchomości

Czy leci z nami pilot_Anita Makowska

Wrocławski rynek nieruchomości mieszkaniowych w świetle badań prowadzonych przez Narodowy Bank Polski

Autorka: Alicja Zakrzewska-Półtorak Redakcja: kk