UEW x DT HUB prezentują: DTthon vol. 3.0

dtthon_3.0_-_wydarzenie_fb

Chcesz zaprojektować ciekawe rozwiązania biznesowe, nawiązując wartościowe relacje? Weź udział w maratonie projektowania rozwiązań DTthon!

11 stycznia rozpocznie się kolejna, trzecia edycja DTthonu. 80 studentów i studentek UEW przez dwa dni wypracuje innowacyjne rozwiązania biznesowe dla czterech firm, wykorzystując przy tym kreatywne narzędzia metodyki Design Thinking.

W trakcie DTthonu możesz liczyć na intensywną pracę warsztatową, w trakcie której zmierzysz się z konkretnymi problemami biznesowymi. Zespoły stawiają czoła wyzwaniom przygotowanym przez praktyków biznesu, rozwiązując je przy wsparciu doświadczonych facylitatorów i koordynatorów. W wydarzeniu biorą udział także przedstawiciele firm: pomysłodawcy i właściciele każdego z wyzwań. Więcej informacji na temat formuły DTthonu znajdziesz w serwisie Biura Karier CWB UEW.

DTthon vol. 3.0 odbędzie się w dniach 11-12 stycznia 2023 r. Zapisy na wydarzenie w formularzu pod tym adresem.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu „Wiedza Edukacja Rozwój”.

red. s