Dodatkowa rekrutacja do CGMA Finance Leadership Program (CGMA FLP) właśnie wystartowała!

Wykorzystaj swoje studia w 100%. Dodatkowa rekrutacja do CGMA Finance Leadership Program (CGMA FLP) na UEW właśnie trwa!

2022_rekrutacja_ue_wroclaw

Zdobądź dyplom CIMA z dziedziny rachunkowości zarządczej w trakcie studiów. Dodatkowa rekrutacja do CGMA Finance Leadership Program (CGMA FLP) właśnie wystartowała. Nie czekaj z decyzją – zarejestruj się już dziś i pamiętaj, że CIMA zapewni Ci przewagę na rynku pracy!

Studenci wchodzący na rynek pracy stoją przed wyzwaniem, jak wyróżnić się na tle innych absolwentów. Dlatego koniecznością staje się podnoszenie kompetencji także poza uczelnią oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym.

Zapisz się na webinar i poznaj korzyści, które daje nowa, cyfrowa ścieżka umożliwiająca studentom ukończenie kwalifikacji CIMA i zdobycie tytułu CGMA®. Webinarium odbędzie się online na platformie Zoom.
✓ środa, 20 kwietnia,18.00 – 19.00: Rejestracja tutaj

Jak dołączyć do CGMA® Finance Leadership Program (CGMA FLP)?
  1. Zgłoszenia do programu CGMA® Finance Leadership Program należy wysyłać mailowo na adres: cimaflp@ue.wroc.pl
  2. Zapisani studenci otrzymają od Koordynatora Programu voucher, który umożliwia rejestrację na stronie https://enroll.cgma.org/
  3. Po opłaceniu rocznej subskrypcji GBP 235 studenci otrzymują dostęp do platformy CGMA FLP, wszystkich materiałów e-learningowych, kursu przygotowawczego do egzaminu i jednego podejścia do egzaminu opartego na studium przypadku (Case Study).
Rekrutacja trwa do 15 maja 2022 r.

Więcej informacji tutaj.

Założony w 1919 r. The Chartered Institute of Management Accountants® (CIMA) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. Będąc częścią Association of International Certified Professional Accountants (Międzynarodowego Stowarzyszenia Dyplomowanych Specjalistów ds. Rachunkowości) zrzesza członków i studentów ze 192 krajów, którzy zajmują kluczowe stanowiska w świecie biznesu. Członkowie i studenci CIMA pracują w przemyśle, handlu, sektorze publicznym i organizacjach non-profit. CIMA ściśle współpracuje z pracodawcami i sponsoruje nowatorskie badania, nieustannie aktualizując swój program nauczania, dzięki czemu pozostaje pierwszym wyborem przy rekrutacji liderów biznesu wykształconych w zakresie finansów.