Środowiskowa Inauguracja roku akademickiego 2022/2023

W sobotę, 1 października 2022 r., jedenaście wrocławskich uczelni wspólnie zainauguruje rok akademicki. Uroczystość rozpocznie się o godz. 13:00 w Auli Leopoldina Uniwersytetu Wrocławskiego.

Rektorzy wrocławskich uczelni publicznych mają zaszczyt zaprosić na Środowiskową Inaugurację roku akademickiego 2022/2023, która odbędzie się w sobotę 1 października 2022 r.

Inauguracja Środowiskowa 2022/2023Program wydarzenia:

Uroczystość uświetni występ Akademickiego Chóru Politechniki Wrocławskiej pod dyrekcją Małgorzaty Sapiechy - Muzioł.

Dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału w uroczystości, dostępna będzie transmisja na żywo w formie online: Inauguracja Środowiskowa – live.

W ramach obchodów Inauguracji środowiskowej odbędzie się Bieg Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu pod patronatem Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia i Opola.

Bieg rozpocznie się o godz. 10:00, przy ul. Borowskiej 213 (parking Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego). Szczegółowe informacje na stronie organizatorów: BUMWRO

W przypadku zmiany sytuacji epidemicznej forma i program uroczystości mogą ulec zmianie, o czym poinformujemy na stronach uczelni KRUWiO.