Przedłużamy rekrutację na studia niestacjonarne I i II stopnia

Rekrutacja na studia niestacjonarne I i II stopnia na wszystkie kierunki z oferty Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, w tym w Filii w Jeleniej Górze została przedłużona.

Informujemy, iż kandydatki i kandydaci zainteresowani rozpoczęciem lub kontynuacją edukacji na UEW w ramach studiów niestacjonarnych nadal mogą składać dokumenty rekrutacyjne:

Przedłużona rekrutacja dotyczy wszystkich kierunków na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz w Filii w Jeleniej Górze.

Po więcej informacji zapraszamy na dedykowaną stronę: PRZEDŁUŻONA REKRUTACJA 2022/2023.